Ostrowo

To położona ok. 1 km od Morza Bałtyckiego miejscowość między Karwią, a Jastrzębią Górą, na Kępie Ostrowskiej w sąsiedztwie pradoliny Czarnej Wody, charakteryzuje się wyjątkowym bogactwem form kształtujących tamtejszy krajobraz. 

Na terenie tej przepięknej miejscowości o specyficznym mikroklimacie i walorach leczniczych, mieści się ośrodek sportowy GIM Ostrowo.

Dlaczego my?

Ośrodek jest wymarzonym miejscem dla grup sportowych, ale także doskonałym miejscem wypoczynku dla ludzi ceniących sobie czynny i aktywny wypoczynek oraz obcowanie z naturą, plażowanie, uprawianie różnorodnych sportów w tym także sportów wodnych. 

Ośrodek położony jest w odległości 500 metrów od jednej z najpiękniejszych plaż Bałtyku. Całkowicie ogrodzony teren ośrodka GIM Ostrowo o powierzchni ok. 6 hektarów obejmuje 3 hektarowy las o zróżnicowanym terenie, doskonały do różnego rodzaju zajęć sportowych (ścieżki zdrowia, biegi na orientację, biegi przełajowe itp.).

Nasz obiekt

Baza ośrodka w Ostrowie stwarza znakomite warunki do sportu jak i rekreacji. Zalety położenia i wyposażenia ośrodka, świetne jedzenie oraz miła obsługa sprawiają, że nasz ośrodek to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu. 

U nas organizowane są obozy sportowe, kolonie, zielone szkoły, konferencje, imprezy okolicznościowe, wycieczki, rozgrywki sportowe dla zakładów pracy i szkół.

Boiska sportowe, wyposażona sala do zajęć sportowych, sala dyskotekowa, pozwolą Państwu zdrowo i aktywnie spędzać z Nami czas. Ponadto dysponujemy miejscami na ogniska i grille. 

Do dyspozycji gości oddajemy 5 budynków murowanych, w których mieszczą się pokoje 2,3,4,5,6-osobowe z łazienkami, gdzie łącznie możemy gościć 300 osób.

Wszystkim gościom i osobom będącym w Ośrodku polecamy skorzystanie z naszej kuchni.  Proponujemy zbilansowane posiłki dostosowane do energetycznego zapotrzebowania sportowców jak i innych osób. Przestrzenna stołówka pozwoli Państwu czuć się komfortowo  i w spokoju delektować się naszą wyśmienitą kuchnią.